Straipsniai

1. Paviršius idealiai lygus.
2. Ypač greitas įrengimas: 1-2 dienos.
3. Suteikiama 10 metų garantija nuo įtrūkimų.
4. Nėra dulkių, šiukšlių kenksmingų atliekų ar kvapų.
5. Visiškas atsparumas drėgmei - ypač tinka vonios patalpai.
6. Nedegios.
7. Gali būti šviečiančios.
8. Gali būti su fotografijomis.
9. Paviršius paprastai plaunamas
10. Paslepia defektus, laidus, vamzdžius.

Dviejų lygių įtempiamos lubos

Tai pasirinkimas praktiškiems žmonėms. Dviejų lygių įtempiamos lubos padės paslėpti senus tarp aukštų esančius perdengimus. Po šiomis lubomis sėkmingai galima paslėpti elektros instaliaciją, vandentiekio ar šildymo sistemos vamzdynus ir visus kitus elementus.

Šis sprendimas padės vienos erdvios patalpos ribose išskirti keletą funkcinių ar gyvenamųjų zonų. Pavyzdžiui, vaiko kambaryje galima vizualiai išskirti poilsio zonas, virtuvėje – maisto ruošimo zonas. Siekiant interjero vietisumo ir unikalumo, dviejų lygių įtempiamos lubos gali atkartoti kai kurių stambių ir ryškių patalpoje esančių interjero daiktų formas ir kontūrus.

Matinės įtempiamos lubos

Matinės įtempiamos lubos – puiki galimybė įgyvendinti bet kokio tipo patalpų dizainą. Neretai tokio tipo įtempiamos lubos įrengiamos patalpose, kurios formuojamos klasikiniu stiliumi. Tokio tipo lubos gali puikiai tikti kaip viso patalpų interjero fonas.

Matinės įtempiamos lubos neformuoja atspindžių, neblizga, jos atrodo, kaip kokybiškai dažytos lubos ir suteikia visam interjerui tvarkingumo ir užbaigtumo įspūdį. Šio lubos nepagelsta, todėl gali būti naudojamos ilgiau nei dešimt metų. Matinės lubos yra itin patvarios ir gali išlaikyti iki 100 litrų viename kvadratiniame metre.

Vienas iš didžiausių matinių įtempiamų lubų privalumų yra jų montavimo greitis ir tikslumas, kurių nė negalima lyginti su remonto darbais. Įprasti lubų remonto darbai gali trukti nuo kelių dienų iki visos savaitės, tuo tarpu matinės įtempiamos lubos gali būti sumontuotos vos per keletą valandų.

Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos – tai blizgių ir matinių įtempiamų lubų tarpinis variantas. Šios rūšies lubų faktūra pasižymi neįkyriu blizgesiu ir minimaliu atspindžiu. Silpno atspindžio savybės patalpoje sukuria ramią ir jaukią atmosferą. Lygus faktūrinis satininių įtempiamų lubų paviršius harmoningai atrodys klasikinio interjero patalpose.

Satinas – tai audinys, kuris pasižymi nepaprastu siūlų persipynimu, dėl to jis yra tankus ir vizualiai panašus į šilką. Satininis audinys yra viena iš labiausiai dizainerių pamėgtų medžiagų. Satininė PVC juosta iš šio audinio perėmė visas jo vizualines savybes.

Satininės įtempiamos lubos turi vieną ypatingą privalumą, jos sukuria perlamutro efektą. Esant natūraliam ir dirbtiniam apšvietimui, stebina tolygiais spalvų persiliejimais.

 

Vieno lygio vienos ašies
Šita konstrukcija yra paprasčiausia ir naudojama labai dažnai. Karkasas iš cinkuotų plieninių profilių kabinamas prie perdangos plieniniais strypais. Tokias lubas galima nuleisti žemiau arba perkelti aukščiau, reguliuojant strypų ilgį (strypai būna nuo 15cm iki kelių metrų ilgio). Vieno lygio karkaso lubas rekomenduojama montuoti ištemptose patalpose. Sieninis perimetrinis profilis UD tvirtinamas diubeliais kas 50cm; Strypai tvirtinami išilgai profiliui kas 70 - 100cm; Naudojant pakabą bendras aukštis negali būti mažesnis negu 10cm; Plokštės tvirtinamos lygiagrečiai profiliams.
 
Pakabinamų lubų konstrukcijų karkasai. Pakabinamos lubos gali būti montuojamos trimis būdais - vieno lygio vienos ašies, dviejų lygių dviejų ašių ir vieno lygio dviejų ašių. Renkantis kokiu būdu montuoti, reikia įvertinti konstrukcijos ypatybes ir patalpų tipą, kuriose bus montuojamos lubos.